Turné čtyř můstků: na Nový rok bez Čechů, nejblíž postupu byl Koudelka |  iSport.cz
Turné čtyř můstků: na Nový rok bez Čechů, nejblíž postupu byl Koudelka | iSport.cz

MS v lyžování 2019 - skoky na lyžích | Lyžování | Za sportem | Termín:  23.02. - 23.02.2019 | SLAN tour
MS v lyžování 2019 - skoky na lyžích | Lyžování | Za sportem | Termín: 23.02. - 23.02.2019 | SLAN tour

Skoky na lyžích a kontrola výstroje | Sever

Další polský triumf na Turné. V Innsbrucku zvítězil Stoch a posunul se do  čela celkového pořadí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Další polský triumf na Turné. V Innsbrucku zvítězil Stoch a posunul se do čela celkového pořadí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kobajaši se stal vítězem Turné čtyř můstků, Koudelka skončil v posledním  závodě šestý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Kobajaši se stal vítězem Turné čtyř můstků, Koudelka skončil v posledním závodě šestý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Skoky na lyžích - Turné čtyř můstků | Videa | Loupak.cz

Kubacki je třetím polským vítězem Turné čtyř můstků, Koudelka skončil  třiadvacátý | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Kubacki je třetím polským vítězem Turné čtyř můstků, Koudelka skončil třiadvacátý | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Turné čtyř můstků bude poprvé po 22 letech bez skokanské legendy Ammanna -  Sport.cz
Turné čtyř můstků bude poprvé po 22 letech bez skokanské legendy Ammanna - Sport.cz

Turné čtyř můstků ovládl mladík Diethart. Vyhrál i v Bischofshofenu -  Deník.cz
Turné čtyř můstků ovládl mladík Diethart. Vyhrál i v Bischofshofenu - Deník.cz

První závod Turné čtyř můstků ovládl Granerud. Koudelka neprošel do druhého  kola – ČT sport – Česká televize
První závod Turné čtyř můstků ovládl Granerud. Koudelka neprošel do druhého kola – ČT sport – Česká televize

Turné čtyř můstků: první triumf pro Graneruda, Koudelka nepostoupil |  iSport.cz
Turné čtyř můstků: první triumf pro Graneruda, Koudelka nepostoupil | iSport.cz

Poláci budou na Turné čtyř můstků skákat, Muraňka je negativní! | TN.cz

Skoky na lyžích: Turné čtyř můstků | Skylink TV Magazín

Kubacki v Innsbrucku těsně porazil Graneruda, jenž míří za triumfem na Turné  | ČeskéNoviny.cz
Kubacki v Innsbrucku těsně porazil Graneruda, jenž míří za triumfem na Turné | ČeskéNoviny.cz

Turné čtyř můstků: kvalifikaci v Innsbrucku ovládl Rjoju Kobajaši, Koudelka  na skvělém 19. místě | Skoky na lyžích
Turné čtyř můstků: kvalifikaci v Innsbrucku ovládl Rjoju Kobajaši, Koudelka na skvělém 19. místě | Skoky na lyžích

Norský skokan na lyžích Granerud vyhrál poprvé v kariéře Turné čtyř můstků  | ČeskéNoviny.cz
Norský skokan na lyžích Granerud vyhrál poprvé v kariéře Turné čtyř můstků | ČeskéNoviny.cz

Německé čekání na vítěze Turné čtyř můstků nebere konce a nadále pokračuje  - Ruik
Německé čekání na vítěze Turné čtyř můstků nebere konce a nadále pokračuje - Ruik

Turné čtyř můstků bude bez obhájce! Poláci mají karanténu | TN.cz

Turné čtyř můstků 2021/22: program a výsledky skokanské akce roku |  iSport.cz
Turné čtyř můstků 2021/22: program a výsledky skokanské akce roku | iSport.cz

Turné čtyř můstků: Koudelka jistě postoupil, vyzve dalšího Nora | iSport.cz

Kobajaši vyhrál v Ga-Pa i druhý závod Turné čtyř můstků, Indráčková  bodovala - Sport.cz
Kobajaši vyhrál v Ga-Pa i druhý závod Turné čtyř můstků, Indráčková bodovala - Sport.cz