Home

Diplomat Nepříjemně sloužit běh na lyžích muzi stafeta Lodní doprava Potlačení protestant

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Ondřej Černý – Wikipedie

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém  lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Štafeta doplatila na fatální chybu manažera | Ostatní sporty | Lidovky.cz

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Dramatický finiš a Češi slaví páté místo. Štafeta patří suverénním Norům -  iDNES.cz
Dramatický finiš a Češi slaví páté místo. Štafeta patří suverénním Norům - iDNES.cz

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato  patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování
Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování

MS v klasickém lyžování 2023 - skoky, běh: program, výsledky

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté |  ČeskéNoviny.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté | ČeskéNoviny.cz

SP v klasickém lyžování Beitostolen 2022: program ☀️ výsledky | BetArena.cz

Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké  lyžování
Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké lyžování

zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění  Vyčerpání Útočiště
zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění Vyčerpání Útočiště

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

České biatlonistky zajely 5. místem nejlepší štafetu sezony, vyhrály Norky  | ČeskéNoviny.cz
České biatlonistky zajely 5. místem nejlepší štafetu sezony, vyhrály Norky | ČeskéNoviny.cz

Adam Fellner – Wikipedie

Norové vládli štafetě na MS, Češi bez Nováka a Fellnera dostiženi o kolo |  iSport.cz
Norové vládli štafetě na MS, Češi bez Nováka a Fellnera dostiženi o kolo | iSport.cz

ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě  dvanáctí - iDNES.cz
ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě dvanáctí - iDNES.cz

Výsledky MS v biatlonu 2023: Češi v mužské štafetě čtvrtí | iSport.cz

Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí |  iSport.cz
Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí | iSport.cz

OH Peking 2022, program: Kdy fandit běžcům na lyžích? | Běžecké lyžování